Hakka Goldmerk Games saadikuks!

12.05.2017
Hakka Goldmerk Games saadikuks!

✓ Sulle meeldib lauamänge mängida?

✓ Sulle meeldib sõpradega teha mänguõhtuid?

✓ Sa soovid saada tasuta Goldmerk mänge?

 Siis on vastus lihtne...

Hakka Goldmerk Games saadikuks!

Kui Sina oled ka seda meelt, et lauamängud on lahedad ning koos ühiselt veedetud aeg väärtuslikum kui pidevalt nutiseadmes istumine, siis Goldmerk Games saadikuprogramm on loodud just Sulle. Programmi eesmärk on vähemalt 1 kord kuus saada sõpradega kokku ning mängida Goldmerk Games kaardi- või lauamängu. Jäädvusta vahva mängurõõm ning saada pilt meile! Ja ongi kõik. :) Kõlab ju hästi?

Kuidas tasuta mängu saada?

Registreerumine on selleks korraks suletud!

Registreerunute nimekiri läks lukku 31. mail. Juuni esimesel nädalal saadame Sinu poolt esitatud aadressile ühe Goldmerk Games mängu. 

Milline peab mänguõhtu olema?

Mänguõhtu peab toimuma juunikuu jooksul ning osalema peab vähemalt 2 sõpra (lisaks Sinule), kes ei ole ise Goldmerk Games saadikud ega osale ühegi teise saadiku mänguõhtul. Mida rohkem sõpru, seda uhkem! Muidugi võib mänguõhtuid olla ka rohkem. :) Ära kindlasti unusta mänguõhtust pilti teha! Peale peavad jääma kõiks sõbrad ja mäng, mida mängitakse.

Kuhu saata pilt?

Pilt saada Goldmerk Games Facebooki lehe sõnumitesse SIIN. Kui Sul ei ole Facebooki kontot, võid pildi saata ka: goldmerk@gmail.com. Kõik esitatud pildid avalikustame Goldmerk Games Facebooki ja Instagrami lehel. Soovi korral võid pildi üles laadida ka enda kontole ning Goldmerk Games lehe ära märkida! Kõik pildid lähevad Facebooki lehel hääletusele ning enim meeldimisi saanud pildi autor saab Goldmerk Gamesilt vahva kingituse!

Kui pilt on esitatud...

Kui saadad pildi õigeaegselt, oled automaatselt ka järgmise kuu saadikute programmi liige. See tähendab, et uue kuu alguses saadame järgmise mängu testimiseks ning kõik algab otsast peale! Hiljemalt kuu viimaseks päevaks tuleb esitada pilt mänguõhtust.