Lauamängusoovitused 4-7 aastastele

27.07.2017
Lauamängusoovitused 4-7 aastastele


Mmm juust

Kui kassid on kodust läinud, algab hiirtel pidu. Selles lihtsas, juustutäringuga mängus on vaja veidi õnne, head mälu, statistilist mõtlemist ja vahest ka veidi riskimist. Mida rohkem on juustutükil juustuauke, seda rohkem võib tema eest punkte saada – aga suurem tõenäosus on ka lõksu sattuda. Kolm lõksu tähendab aga kaotust. Vahel saad aga kaarti piiluda ja siis saad ka teistele luisata, kas nägid rasvast juustutükki või hirmsat lõksu. Kas riskid selle võtta, kui Sul kaks lõksu juba on?
Osta siitIce Cool

See lõbus mäng valiti Saksamaa aasta lastemänguks. Lõbusad pingviinid uisutavad ringi mööda jäist kooli. Igas ringis on 1 mängija "püüdja", teised mängijad "jooksjad". Jooksjad nipsutavad ennast läbi ukseavade kõrvalruumidesse, et kätte saada kõik oma kalad. Püüdja ülesanne on nad enne tabada ehk oma pingviiniga nende pingviine puudutada. Väga lõbus osavusmäng, mis sobib nii lasteaia- kui ka koolilastele, aga on lõbus ka täiskasvanutele.Dobble

See on mäng, mis sobib alates 3. eluaastast kuni vanaemade-vanaisadeni välja. Kas leiad enda kaardilt pildi, mis on ka laua keskel oleval kaardil? Selle mängu suurimateks eelisteks on asjaolud, et mängud on lühikesed, sel on mitmeid erinevaid mänguversioone ja seda saab mängida ka suure hulga inimestega korraga! Ühesõnaga, mäng on väga universaalne!
Osta siit


Om Nom Nom

Eestlase poolt loodud ja ka väljamaal edukalt müüdav lauamäng toiduahelatest.
Trumpa vastased üle, käi välja röövloomade kaarte ja vaata, et sind ennast kinni ei püütaks! Mängijatel on käes röövloomad (kaardid) ja mängulaudadel on nende saak (täringud). Saagi söömine annab võidupunkte, aga mängida tuleb kavalalt ja targalt, sest muidu langevad sinu röövloomad ise teiste mängijate saagiks.
Osta siitKelleks Tahad Saada?

Lihtne küsimus, mida on küsitud kindlasti igalt lasteaialapselt. Paraku ei teagi nad erinevatest ametitest kuigi palju. Selles mängus on ametite tähestik A-st Ü-ni ja mänguvariante on ka mitmeid.
Väiksemad lapsed saavad mängida lihtsamaid mänge, veidi suuremad, kes tähti tunnevad, võivad mängida juba natuke raskemaid, samal ajal õppides toredatest ametitest.
Kas tahad saada Ümbermaailmareisjaks, Geenitehnoloogiks või Vormelisõitjaks? :)
Osta siit